Důstojné rozloučení s Vaším zvířecím kamarádem

Mnozí z nás máme doma nějaké zvířátko, ať je to pejsek, kočička či králíček, patří k nám do rodiny a je plnohodnotným členem naší domácnosti. Nechceme si připustit, že nás náš „mazlíček“ někdy opustí. Všichni bychom si přáli, aby s námi strávili celý náš život. Bohužel život našich čtyřnohých přátel je mnohem kratší než ten náš, a tak nastane chvíle, kdy se s ním musíme navždy rozloučit. Proto nám dovolte, abychom Vás seznámili s tím, jak se důstojně rozloučit se svým „chlupatým“ přítelem.

Někteří z nás nemají možnost pochovat své zvířátko poblíž svého domova či někde u chaty. A proto Vám nabízíme naše služby. Ti, kteří nemají tu možnost, aby pochovali své zvířátko v blízkosti domova, je musí zanechat na veterinární klinice. Je jedno, zda se jedná o šampiona či pejska nalezeného v přírodě. Vždy to byl člen rodiny, který nám dal svou lásku, věrnost a oddanost a mnohdy nás rozesmál. Zvířátka ponechaná na veterinárních klinikách končí v hromadném svozu kafilerního asanačního podniku.

Ti z nás, kteří jsou informováni, vědí, že je zde i jiná možnost, důstojnější možnost, jak se rozloučit se svým čtyřnohým kamarádem. Jednou z nich je pohřbení na zvířecím hřbitově, nebo na vlastním pozemku (toto není možné v zimních měsících). Další možností je kremace, neboli zpopelnění v krematoriu pro zvířata. Ti, kteří tuto službu využijí, umožní důstojný odchod svému zvířecímu kamarádovi. K našim zvířecím kamarádům máme mnohdy hlubší vztah než k mnohým lidem. O tom svědčí i fakt, že ve zvířecích krematoriích nenaleznete jedinou nevyzvednutou urničku. Rádi bychom Vám pomohli ve chvílích pro Vás velice bolestivých, ve chvílích, kdy ztratíte nejlepšího přítele.

Připravujeme pro Vás také možnost pochovat Vašeho „mazlíčka“ na zvířecím hřbitově, či zařídíme rozptyl jeho ostatků.

 © 2013 Lukáš Briestenský | tvorba webu Luskdesign